Elewacja z tworzyw sztucznych jest niezwykle szybka i łatwa w montażu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla każdego projektu modernizacji domu. Każda jej część jest zaprojektowana tak, aby zazębiać się z następną, co czyni panele elewacyjne drewnopodobne prostym produktem dla instalatora. Bez trudnych cięć, bez przygotowania desek i czasochłonnego malowania – idealnie

Czego jeszcze można oczekiwać od drewnopodobnych paneli elewacyjnych?

Każdy styl tych paneli na elewację jest wyposażony w standardowy zakres wykończeń i akcesoriów wykończeniowych, co pozwala zapewnić prostą instalację dla budowniczego lub montera. Panele elewacyjne drewnopodobne są bardzo lekkie w obsłudze, więc pojedyncza ściana często może być pokryta nimi w czas nie trwający dłużej niż jeden dzień. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorowych panelu nie ma potrzeby malowania ani czekania na czas suszenia, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na większą kreatywność z wyborem kolorów, jednocześnie zapewniając szybką i prostą przebudowę domu. Ale uwaga – zalecane jest skorzystanie z pomocy lokalnego instalatora, który zna zakres paneli elewacyjnych z jakich można wybierać i jest przyzwyczajony do ich regularnego montażu.

Dlaczego warto wymienić elewację na tą z paneli drewnopodobnych?

Nie zawsze łatwo jest zrozumieć powody, dla których panele drewnopodobne będą dobrym wyborem dla Twojego domu. Zebraliśmy krótki akapit, który pomoże wyjaśnić korzyści płynące z tego rozwiązania. Przede wszystkim jest to opłacalny i długoterminowy wybór. Bardzo wszechstronny i niezwykle wytrzymały, a do tego zdaniem większości – naprawdę estetyczny.